Gmina na sportowo

„Współpraca Gminy Sulechów Z Klubem Żużlowym Falubaz
W czwartek 4 kwietnia odbyło się spotkanie Burmistrza Gminy Sulechów Wojciecha Sołtysa z Prezesem Zielonogórskiego Klubu Żużlowego Falubaz Zielona Góra Adamem Golińskim w sprawie wzajemnej współpracy.”

Tak brzmiał oficjalny wpis Gminy Sulechów na swoim profilu na portalu społecznościowym jaki się ukazał wczoraj, parę godzin po podpisaniu umowy. Zaraz też rozgorzała dyskusja pod postem i jego udostępnieniami na różnych profilach. Wśród nich były i takie, że pożal się Boże. My się nad tym nie rozwodziliśmy tylko zasięgnęliśmy informacji u źródła. Odpowiedź nadeszła bardzo szybko i brzmiała podobnie do tej jakiej się spodziewaliśmy. Na pytanie:

  • jakie obciążenia finansowe będzie miała Gmina Sulechów w związku z tą umową, na co się umawialiście?

„umieszczania wpisów z organizowanych imprez i ciekawych wydarzeń przeprowadzanych w gminie, umieszczenia w terminie do 7 dni od dnia podpisania umowy, oficjalnego wpisu o rozpoczęciu współpracy pomiędzy Stronami na portalu tj. Facebook oraz na stronie internetowej tj. www.falubaz.comumieszczenia w oficjalnym programie zawodów na każdy mecz reklamy w wymiarze ½ strony organizowania dla mieszkańców gminy konkursów z losowaniem biletów na mecze, przy założeniu, że wygraną w każdym konkursie mają być 2 bilety.
Nawiązana współpraca ma dodatkowo umożliwić gminie udział w Spotkaniach biznesowych z możliwością prezentacji oferty inwestycyjnej, oraz udział przedstawicieli Falubazu w imprezie gminnej. Przewidywany koszt to 7000 zł. 

O wartości posługiwania się nazwą najbardziej rozpoznawalne klubu żużlowego nie wspominając.”