Park atrakcji?

Jak dobrym gospodarzem jest nasz burmistrz nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Wielu jednak by chciało aby był idealny, ale tak po prostu się nie da.

Na swoim prywatnym profilu, Wojciech Sołtys, co jakiś czas informuje o spektakularnych sukcesach swoich ratuszowych współpracowników, których jest szefem i naszym burmistrzem. Nigdy w takich postach nie widziałem stwierdzenia: Ja złożyłem, Ja podpisałem, Ja wymyśliłem. Jako dobry szef nad wszystkim sprawuje pieczę. Tylko tyle i aż tyle. Dziś przedstawiamy jeden z ostatnich wpisów Pana Wojciecha Sołtysa na portalu społecznościowym:

„Złożyliśmy wniosek do Lokalnej Grupy Działania LGD „Między Odrą a Bobrem” o dofinansowanie projektu „Budowa trzech miejsc rekreacyjnych na rzecz integracji i rekreacji społecznej”.
W ramach tego zadania chcemy stworzyć nieduży plac zabaw dla małych dzieci w parku Kościuszki w Sulechowie i dwa boiska do gry w piłkę nożną z piłkochwytami przy ul. Wiśniowej oraz na skwerze pomiędzy ulicami Piaskową i Sportową na tak zwanym Wembley. Całkowity koszt mamy wyceniony na 178.140,90 zł, a wnioskowana kwota dofinansowania to 113.350,00 zł (co stanowi 63,63%). Termin realizacji zadań ma być bardzo krótki, powinny się zakończyć w pierwszej połowie przyszłego roku. Czekamy z niecierpliwością na rozstrzygnięcie i mam nadzieję na szybką realizację.

Na zdjęciu plan terenu parku z ujęciem elementów zabawowych.

na planie oznaczono:
1. ścianka wspinaczkowa
2. huśtawka wahadłowa podwójna
3. bujak (motor)
4. bujak (zebra)
5. zjeżdżalnia (jabłko)
6. regulamin placu
ciemne kółko to urządzenie a drugie wokół to strefa ochronna.
Waldek Włodek