Stop – stopom

„Masowo podpisujemy petycje nawołującą do zniesienia zakazu wejścia do lasu. Dziś prawie pewna jestem, że ten zakaz ma skanalizować nasze niezadowolenie i odciągnąć uwagę od zmian w prawie wyborczym.
Miesiąc przed ogłoszonym terminem wyborów dopiero ustalany jest sposób ich przeprowadzenia.
Czy zapewnia on możliwość sprawdzenia list wyborców?
Czy przewiduje tryb wprowadzenia zmian na listach (wielu z nas przecież zamknęło się nie w miejscu, w którym figuruje na listach wyborców, wielu wróciło z zagranicy, kilka tysięcy na pewno będzie hospitalizowanych, kolejne kilka – kilkanaście tysięcy – objętych kwarantanną)?
Czy nowy prezes Poczty Polskiej został wybrany po to, by wybory przeprowadzić metodami wojskowymi?
Czy zapis o możliwości wybrania komisji w innym trybie daje szansę na wprowadzenie ta wojska?
Im bliżej daty wyborów tym więcej pytań. A za oknem jeździ samochód straży pożarnej głosząc z megafonu „zostańcie w domach dla dobra waszego i waszych dzieci”.
Czy dziś nie brzmi to jak groźba?”

autor G.Ulman

To tak dla uzmysłowienia niektórym naszym „sympatykom” co się kroi w naszej ukochanej Ojczyźnie i jakimi metodami mimo, że Rzecznik Praw Obywatelskich (RPO) mówi stanowczo: Nie – dla wyborów korespondencyjnych (normalne – nie możliwe do przeprowadzenia w obecnej sytuacji epidemicznej).

Następny dziwny zakaz do czego ma doprowadzić – nie wie nikt. My wiemy – ma odciągnąć naszą uwagę od kombinacji przy kodeksie wyborczym, którego NIE WOLNO zmieniać w czasie „gry”. To jest tak honorowa sprawa, że i najwięksi oponenci powinni wziąć to pod uwagę! Tymczasem w protest przeciw temu zakazowi do dzisiejszego wieczora zaangażowało się ponad 200 tys osób. Ty też podpisz tą petycją >>> a potem przeczytaj o co chodzi w tych dziwnych zagrywkach: tutaj >>> jaśnie panującej nam władzy …