Sulech 4×4

Kilku zapaleńców o różnych usposobieniach i możliwościach lubiących jazdę po miękkim spotykają się mniej lub więcej cyklicznie. Celem ich spotkań jest pokonywanie trudności bo jako pełni siły ludzie (piękni i młodzi) są pełni werwy i zapału. Mają co raz to nowe pomysły na nowe trudności a ich spotkania służą obmyślaniu sposobów ich pokonywania. Spotykają się już od dawna w grupie nieformalnej ale jako lubiący wyzwania utworzyli formalną ekipę pod nazwą „Mud Squad”. Ich główne zainteresowanie off road stał się sposobem na życie ale myśląc przyszłościowo wychodzą do ludzi i proponują im wspólną zabawę i naukę, Starając się żyć w zgodzie z otoczeniem swoje wyprawy oficjalnie zgłaszają komu trzeba i starają się o pozwolenia wjazdu na nie swoje tereny (pola, lasy czy wyrobiska).

Ich działalność to nie tylko zabawa ale przede wszystkim poznawanie siebie i swoich możliwości. Ich hobby to nie tylko branie z życia co najlepsze ale również dawanie. Wspólnie działają na rzecz lokalnej społeczności w swojej małej ojczyźnie i chcąc zaznaczyć swoją obecność na ziemi organizują rajd off roadowy dla uczczenia święta Naszego miasta w 700 rocznicę „urodzin”.

„I Rajd 4×4 Tropem Sulecha” przygotowują własnymi siłami i chętnie podejmę współpracę z innymi zakręconymi off roadowcami w celu jeszcze lepszego przygotowania tego rajdu na 22 czerwca br.

Działają tak prężnie, że już postarali się patronat honorowy burmistrza Sulechowa a także patronat medialny naszego portalu nowy-swiat.net.

Dziękujemy za zaufanie i przyrzekamy niezwłocznie przekazywać informacje z przygotowań do rajdu.

Czołem