Grobowy interes

Każdego dnia z różnych stron napływają do Nas różne informacje, które w miarę możliwości przekazujemy Naszym czytelnikom, że tak nazwiemy ich śledczymi gdyż śledzą Nasze dokonania. Dziś zebraliśmy dla Was informacje również w smutnym (grobowym) tonie. Pierwsza sprawa to informacja z Komisariatu w Sulechowie iż została w końcu ujęta, działająca od kilku miesięcy na cmentarzu w Sulechowie i Babimoście kobieta z powiatu świebodzińskiego.

foto ze strony zielonogórskiej Policji

50 latka z okradania grobów nie zrobiła intratnego interesu tylko stosowała kradzieże jako forma oszczędzania na zakupach tych rzeczy na groby swoich zmarłych. Odpowie ona teraz z art 262 KK a kara może być dotkliwa bo od 0,5 roku do 8 lat. Szczegóły TUTAJ>>>

foto z Tygodnika Siedleckiego

Sprawa nr dwa dzisiejszego dnia to rozwianie wątpliwości co do zwłok wożonych poza Sulechów od czasu przejęcia grobowego interesu w okolicy przez firmę C. Z informacji jakie dzisiaj uzyskaliśmy od Starosty zielonogórskiego, Pani dyrektor szpitala dostała polecenie rozwiązania umowy z tą firmą z dniem dzisiejszym. Starosta uznał tą formę traktowania zwłok i klientów szpitala za niegodziwą i zabronił wydawania zwłok jej pracownikom skoro w Sulechowie funkcjonuje o wiele bardziej rzetelna firma pogrzebowa z solidnym zapleczem na miejscu.

Więcej szczegółów wkrótce na naszych stronach

3 odpowiedzi do artykułu “Grobowy interes