Utrudnienia na S3

Jak się dowiadujemy w GDDKiA na drodze ekspresowej przebiegającej przez nasz powiat wczoraj podnoszono ciężarówkę a na drugiej nitce naprawiano bariery energochłonne.

Dziś również na S-3 mają trwać do godziny 14.00 prace przy wymianie barier energochłonnych na odcinku Sulechów – Zielona Góra (179 km).
W związku z tym wystąpi ograniczenie prędkości do 90 km/h i zwężenie na odcinku ok 1100 metrów. Czynności odbywać się będą na lewym (szybkim pasie) należy więc zachować ostrożność.

Rano kiedy jechaliśmy tą trasą nic jeszcze nie wskazywało na utrudnienia ale to wystarczy moment i już są pracownicy przy swoich zadaniach. na razie stoi tylko oznakowanie przed przejściem dla zwierząt (na wysokości Górzykowa).

Pozdrawiamy i uważajcie na siebie.
Jednocześnie informujemy, że 7 lutego na drodze krajowej nr 32 na trasie Sulechów – Okunin w godzina 9.00 – 13.00 również wystąpią utrudnienia w związku z montażem nowych kamer do pomiaru prędkości. Na tym odcinku (3100 m) na 72 km trasy ruch będzie sterowany ręcznie (wahadło). Będzie również ograniczenie do 60 km/h.