31 Finał odjechany

Jak wiele trudu i zachodu to wszystko kosztowało organizatorów wiedzą tylko oni ale niech wszyscy inni wiedzą, że Oni to robili dla Was, mieszkańców PIĘCIOWSI zawsze z radością w sercach i uśmiechem na ustach.

Tak sympatycznego i udanego Finału Cigacice jeszcze nie miały. Zewsząd dochodzą nas pozytywne komentarze i sypią się pochwały za to dzieło. Jeszcze nie miały bo choć Basia jest szefem SRC* od paru lat, to jej mąż Michał sołtysem jest dopiero od paru miesięcy. Jak by nie było w połączeniu ze „starą kadrą” SRC i Aktywnymi Babeczkami oraz nową gwardią która wsiąka w struktury sołectwa, SRC czy do Grupy AB mieszanka wyszła idealna. Jest moc w tych ludziach, chęć działania i wiele pomysłów się nowych pojawia na każdym spotkaniu. Oby tak dalej i żeby się nie znalazł jaki „hamulcowy” tych wszystkich zapędów bo i tacy się tu przewijają.

Jesteśmy dobrej myśli jak sołtys Cigacic i uważamy, że jego wiedza w połączeniu z pomysłowością jego żony i zarządu SRC, że nie wspomnę o Radzie Sołeckiej, przyniesie jeszcze wiele dobrego w naszej Pięciowsi. Już się niedługo ujawni kolejne przedsięwzięcie ( o którym w następnym poście)