Do Davos przez Zakopane

Brzmi nawet interesująco ale my się tam, niestety nie wybieramy. Takie plany na weekend ma nasz naczelny wódz – Prezydent RP Andrzej D.

Jak nas informuje (na bieżąco) kancelaria Prezydenta RP, po sobotnim odpoczynku w zaciszu Pałacu P. i wizycie w Krościenku nasza głowa państwa w niedzielę wybiera się do Zakopanego na konkurs indywidualny FIS Pucharu Świata w skokach narciarskich. Waść Prezydent będzie kibicował naszym zawodnikom w turnieju indywidualnym więc skoczkowie muszą się wykazać nie lada żeby na kolejny wyjazd Pan P. RP miał dobry humor.
Zanim tam pojedzie, dziś jeszcze odwiedzi Krościenko. Wysłucha tam koncertu świąteczno–noworocznego w wykonaniu dzieci z Polski i Ukrainy.

Kolejny wyjazd już w poniedziałek i nie wiem jak on to zrobi ale zaraz po Zakopianka na bank będzie zakorkowana. Ano tak, zakorkowana bo On będzie jechał i wszystko stanie. Miejmy nadzieję, że zrobią to szybko i tyle inni kibice będą ich widzieli. Jest jednak szansa, że zapomni czegoś zabrać i każe swojemu szoferowi zawrócić w nowym tunelu by sprawdzić reakcję innych kierowców…

Jakby nie było, życzymy Panu P. A.D. niezapomnianych wzruszeń w Zakopcu, zawodnikom udanych występów i wielu medali.
Szczęśliwie wracajcie (wszyscy) do domów i pałaców a jutro nie spóźnijcie się na swoje samolot do Davos, Warszawy czy jeszcze gdzie tam lecicie.

Szerokiej drogi
WJW