W Leśnej Górze podle…

Podle, nie koniecznie ale na pewno Podlegórz. Można by rzec: na nizinach Wzgórze Podlegórz. Nie znaczy to nic innego jak to, że kolejny mecz w klasie B rozegra Mewa Cigacice.

W 6. kolejce zielonogórskiej klasy B Mewa Cigacice zweryfikuje swój potencjał z kolejnym beniaminkiem – Wzgórze Podlegórz. Cigaciczanie wzniosą się na wyżyny swoich umiejętności, by powrócić na właściwe tory i zrehabilitować się za nieudany występ w poprzedniej kolejce, gdy wyraźnie ulegli drużynie Odra II Nietków. Mewa nie może już sobie pozwolić na wpadkę i stratę kolejnych punktów. Goście z kolei spróbują wykorzystać dogodną okazję, by odskoczyć sąsiadom w tabeli. Bez najmniejszych wątpliwości czeka Nas okazałe widowisko.

Zapraszamy wszystkich kibiców piłki nożnej do kulturalnego kibicowania oraz dopingowania Naszych Mew

LEŚNA GÓRA – 09.10.2022 12:00

Może być zdjęciem przedstawiającym 6 osób i tekst „MEWA CIGACICE ZAPRASZAMY! VI KOLEJKA KLASY B 09.10.2022 NIEDZIELA -godz. 12:00 EWA CIGACICE vs. WZGÓRZE PODLEGÓRZ 2021 Mewa Cigacice Wzgórze Podlegórz Gramy razem z: ADMAN 大A原U REMONT PM-REM Michal Zletone Côra OSiR ulechow Winny Dworek ICKIEWICZ AWIMEX www..araer RICOSTA VERMICA.EU Sulechów”

Waldek Włodek