Sparing przedostatni

Jak pisaliśmy wielokrotnie na boiska ligowe powraca MEWA CIGACICE. Zespół po dłuższej przerwie spowodowanej brakiem dostępu do własnego boiska (remont mostu) zaczyna ligowe boje.

Zanim jednak piłkarze wybiegli na murawę odświeżonego nieco boiska w Leśnej Górze kilkanaście osób, pamiętających lata świetności drużyny się spotkało i wszystko dokładnie przedyskutowało i poukładało plan działania aby więcej nie dać się „wykopać” z rozgrywek.

Obecnie Mewa Cigacice jest po kilku tygodniach treningów pod okiem nowego (starego) trenera i kliku meczach sparingowych z różnym rezultatem z różnymi rywalami z różnych klas rozgrywek. Spotkania te pokazały piłkarzom (i trenerowi) w jakim są punkcie przygotowań.
Kolejne treningi to szlifowanie formy oraz uzupełnianie braków wyszkolenia przybliżyły nas do sezonu piłkarskiego klasy B, w której Mewa rozpocznie swój powrót do ligi.

ostatni trening przed sparingiem

Tymczasem przed nami przedostatnie spotkanie sparingowe. Już w najbliższą niedzielę drużyna miejscowej Mewy wyjeżdża na spotkanie kontrolne do sąsiedniego Głuchowa. Tam o 17.00 w niedzielę 21 sierpnia będzie czekać miejscowy zespół Piasta Parkovi II Trzebiechów (Piast Głuchów dawniej).

Naszym piłkarzom życzymy udanego występu i wora bramek w asyście licznych kibiców. Kibiców Mewy zaś zachęcamy do odwiedzin Głuchowa w niedzielne popołudnie (rowerowy wypad po sutym obiadku) i kibicowania Naszym Mewkom

Waldek W.