Mewa uskrzydlona

Fantastyczne wieści po dzisiejszym meczu trzeciej kolejki Serie A w Chociulach.

Woga Chociule po dwóch wygranych meczach wyjazdowych, u siebie, przed własną publicznością daje oznaki zmęczenia i mocno podbudowanej obecnością trenera Mewie nie daje rady. Mecz po pierwszej połowie wygląda korzystnie dla gości. 0 : 1 po golu w wykonaniu Daniela Wilka (asysta Dawida Malinowskiego). Jednak druga połowa to nie spacerek i w ciężkim pojedynku Mewa zdobywa drugiego gola ze strzału Pawła Szpyndy (asysta Kacper Oklejewicz). Po meczu Mewa wskakuje na pozycję Woga a Woga spada o pozycje niżej niż była Mewa.