Uczniowie na start

Minęły wakacje jakże szybko lecz wiele dzieci, dzięki polityce obecnego rządu (i wielu ludziom dobrego serca), spędzało je atrakcyjnie na przeróżnych formach wypoczynku. Nie odchodząc daleko od Naszej Pięciowsi, zdecydowanie stwierdzamy, że i tu też się wiele działo aby dzieci miały piękne wspomnienia. Minął jednak ten czas i pora wracać do szkoły.

Już jutro o 8.00 w miejscowym kościele ksiądz proboszcz odprawi mszę świętą w intencji Parafian z myślą o wszystkich dzieciach i młodzieży rozpoczynającej nowy rok szkolny i katechetyczny. Po niej w szkole obok (na sali gimnastycznej) odbędzie się uroczysty apel z Nowymi uczniami klasy pierwszej i zerówkowiczami. Z nowych będzie również Pani dyrektor Ewa Leśniak -Borzęcka, która przez całe wakacje ogarniała Nasze zwyczaje miejscowe i cała szkołę a przyszła do Nas z Zespołu Szkół nr 3 w Sulechowie gdzie pełniła funkcję wice dyrektora.

Wszystkim uczniom, gronu pedagogicznemu i dzieciom życzymy wielu wspaniałych chwil w murach Naszej starej i nowej szkoły.

Powodzenia

foto: sp cigacice