Nie … Winny Dworek

Jak już wcześniej wspominaliśmy (tutaj) z dniem 19 sierpnia na plac budowy czyli drogę powiatową nr 1198F w m. Górzykowo miała wejść z robotami drogowymi (budowa nawierzchni z płyt betonowych) firma DECOR R Stasiński ze Zbąszynia. Ich zadaniem ma być ułożenie nowej (obiecanej przez powiat) nawierzchni betonowej na długości 550 metrów. Niewiele ale i tak burzy ona i tak porządek na wsi a także wielu przyjezdnym. Remont tej drogi odcina od swoich gości i turystów na jakiś czas największą winnicę w regionie Stara Winna Góra jak i Winny Dworek oferujący swoim gościom liczne usługi. Co prawda dzisiejszego wieczoru drogi jeszcze nie rozkopali ale Winny Dworek już szeroko informuje swoich klientów o zaistniałej sytuacji publikując na portalu społecznościowym swój komunikat z objazdem do Nich. Super Firma, dba o swoich klientów. Publikujemy również ich apel (info) co by większa ilość osób sie dowiedziała o tym. Wszak nie wszyscy maja Facebooka lub nie wszyscy siedzą tam non stop przed każdym wyjazdem z domu.

Remont głównej drogi dojazdowej do Winnego Dworku w Górzykowie!!!

Ze względu na remont drogi dojazdwoej w Górzykowie do Winnego Dworku proponujemy Państwu dwa objazdy:

1) Sulechów – Kruszyna – za Kruszyną w prawo na Gluchów / Borek – za wiaduktem w prawo – Górzykowo.

2) Objazd przez Górzykowo – jadąc od DBW w Górzykowie cały czas trzymać się prawej strony drogi / jadąc aleją leśną od Nowego Świata – w Górzykowie jechać do samego końca prosto i w lewo tak jak prowadzi droga. Dalej ok 1,5 km prosto, pod Winnicą „Pod Lipą” i pod naszą winnicą. Cały czas prosto. Przy posesji nr 34 możliwe 2 objazdy (prosto – ostro pod górę, lub w lewo leśną drogą). Obie drogi przejezdne 🙂

W razie trudności prosimy o kontakt ☎️ 694-266-679.

Drodzy Goście, informujemy, że remont drogi potrwa od 19 sierpnia 2019 do 14 września 2019. W tym czasie dojazd do Winnego Dworku będzie utrudniony.
Przepraszamy!
Pamiętajmy jednak, że w perspektywie czasu jest to dobra zmiana.
Kolejny krok w rozwoju Górzykowa i Winnego Dworku.

P.S. Naszych Gości na bieżąco będziemy informować o postępach i zmianach w remoncie drogi.”

Poniżej powtarzamy komunikat wykonawcy robót a następnie Gminy Sulechów:

 

DECOR R. Stasiński, M. Prządka , ul Mostowa 12c/1 ,64-360 Zbąszyń informuje o konieczności zamknięcia odcinka drogi powiatowej nr 1198F w m. Górzykowo dla ruchu pojazdów w dniach 19.08.2019r. – 14.09.2019r. w związku z koniecznością wykonania modernizacji nawierzchni poprzez ułożenie płyt betonowych w dwóch etapach na odcinku o łącznej długości ok.550mb. Na drodze powiatowej zostaną ustawione znaki B-1 D-4a , F-5 oraz zapory U-20b zgodnie zatwierdzoną tymczasową organizacją ruchu na czas wykonywania robót.