Płonne nadzieje

Niespełna tydzień jak Nasz sołtys Wiesław Wspaniały przyznawał się do porażki w walce o plac zabaw a tu taka niespodzianka. Już wczoraj dostawca płotów przysłał na adres firmy realizującej zadanie ogrodzenie placu zabaw. Oglądając bezładnie porzuconą paletę z „towarem” od razu wyrobiłem sobie zdanie o firmie kurierskiej choć patrząc na otoczenie to nie miała wielkiego pola do popisu. Najważniejsze że płot dotarł i można było rozpocząć prace.

ale wykonawca to istny Magic, więc da rade to wyprostować

No i rozpoczęli. Niestety nie od płotu. Na płot tylko wyznaczyli miejsce i rozłożyli urządzenia placu zabaw w miejscach gdzie mają być instalowane. Po dzisiejszym czasie pracy na placu stoją już urządzenia jak na zdjęciu. Mieszkańcy po informacji od sołtysa gromadnie zaczęli odwiedzać plac i mimo późnej godziny paru z nich jeszcze z dziećmi przebywało w okolicy (na boisku) grając w piłkę.

Jutro będzie jeszcze więcej do pokazania (zobaczenia) więc dziś tylko pokażemy plac w Krężołach gdzie już zakończono prace i dzieci testowały go dzisiaj 🙂

Wyjaśniając tytuł informujemy, że chodziło o to iż Wiesław Wspaniały miał już nadzieję, że będzie musiał wziąć na klatę porażkę z placem która rozpoczęła się już za poprzedniego sołtysa.

foto Piotr Bodnar