Szacunek i pochwała

Tak wiele się dzieje w Naszej stolicy Gminy Sulechów, że adekwatnym stało się złożenie podziękowań tym, dzięki którym to wszystko się dzieje. W związku z tym, że inne sprawy Nas zajmowały cytujemy oficjalne wieści z ratusza:

„W poniedziałek 24 czerwca w ,,Sali Rodziców” Zamku w Sulechowie odbyło się spotkanie podsumowujące organizację ,,Dni Sulechowa” i 700 – lecia miasta.

Na zaproszenie Burmistrza Sulechowa Wojciecha Sołtysa oraz Dyrektora Sulechowskiego Domu Kultury Tomasza Furtaka odbyło się spotkanie ze sponsorami, darczyńcami, przedstawicielami firm oraz właścicielami winnic, którzy mieli swój ogromy udział w organizacji 700-lecia miasta połączonego z obchodami ,,Dni Sulechowa”. Pan Burmistrz podziękował za włożony trud i ,,oddane serce” w rocznicowe obchody miasta wszystkim osobom, które przybyły na zaproszenie. Podczas, krótkiego wystąpienia zaznaczył (…), to ogromna wartość dla naszego regionu i gminy mieć takich sprawdzonych przyjaciół. Bez waszej pomocy i wsparcia nie udałoby się zorganizować tych wyjątkowych uroczystości i do tego z taką oprawą, za co serdecznie Państwu dziękuję. Po części oficjalnej przy okolicznościowej kawie rozmawiano nad innymi przedsięwzięciami na rzecz miasta i gminy, które odbędą się w niedalekiej przyszłości.”