Pozamiatane?

Nie udało się naszym piłkarzom sezon wiosenny w klasie A i parę ostatnich meczy przegrali. Było to przegrane u siebie i na wyjazdach. Nadmiar obowiązków służbowych nie pozwolił nam być na ostatnim spotkaniu ale to o  niczym nie przesądza. Wiedzę o spotkaniach Mewy Cigacice czerpiemy od piłkarzy i kibiców, którzy w małej bo małej liczbie są na meczach ale są.

Mewa Cigacice na koniec sezonu 2018/2019 uplasowała się na 12 miejscu w tabeli (26 pkt zdobytych, bramki 65-89). Jaki los czeka ten zespół – nie wiemy na razie. W ogóle ostatnie cztery zespoły w tabeli odstają poziomem od pierwszej dziewiątki z których najsłabszy zdobył powyżej 30 pkt. W porównaniu z liderem Drzonkowiankom Racula, która awansuje do okręgówki, zebraliśmy tylko połowę jej punktów i straciliśmy dwie bramki więcej niż oni zdobyli (89 do 87). Zwycięzcom ligi życzymy udanego sezonu w wyższej klasie rozgrywek a naszym chłopakom aby nie załamywali się i głowy do góry. Świat się nie kończy

Skład Mewy w ostatnim meczu

Konrad Malinowski

Marcel Konopka

Mateusz Rauba

Krzysztof Bajor

Dominik Baranowski

Paweł Gorzelany

Kacper Oklejewicz

Dariusz Kostański

Karol Piotrowski

Karol Pudzianowski

Adrian Skiba

W odwodzie byli: Wojciech Pawłowski (w 80′ za Mateusz Raubo), Paweł Dryło, Tycjan Karolewski (w 46′ za Marcela Konopko), Mateusz Masztalerz, Józef Siemaszko (w 72′ za Dominik Baranowski) i Sebastian Sołek.

Bramkę dla Mewy (jako pierwszy w meczu) zdobył Paweł Gorzelany w 45 minucie, osłodził miejscowym przerwę 😉