Taka radość w Dzień Sołtysa

Dziś Dzień Sołtysa od rana płyną życzenia dla wszystkich sołtysów w Naszej Gminie. Od samego Sołtysa i od niektórych radnych. Płyną z radia i z TV, portali społecznościowych i z gazet życzenia od szefa sołtysów lubuskich, szefa sołtysów polskich Ireneusza Niewiarowskiego (prezes KSS) i wielu wielu innych osób. Gratulowaliśmy i My sms-ami, mailami, telefonicznie i na fan pagu. Wszystkiego najlepszego – motorki napędowe naszych wiosek i wioseczek.

Tymczasem w Gminie Sulechów trwa maraton zebrań sprawozdawczo wyborczych. Dziś kolej na Brody, najbardziej zachodniej wsi Naszej gminy. Jak się okazuje tak jak szybka była Pani sołtys tej wsi, tak też szybko uporano się z zebraniem wiejskim w Brodach. I tu sensacja, nowym sołtysem Brodów wybrano …Elżbietę Musiałek. Wynik wyborów jest rewelacyjny: 32 uczestników spotkania wyborczego a na Panią sołtys (jedyny kandydat) głosowało aż 100 … % wyborców. Podobnie wyglądało głosowanie tajne na członków Rady Sołeckiej. Wszystkie kandydatury uzyskały jednogłośny wynik. Nowymi członkami RS Brodów zostały (bo to same Panie):

  • Dorota Mackiewicz
  • Jolanta Zając
  • Joanna Olejnik

Gratulujemy wszystkim Paniom.

Nasze Gratulacje pani Elu i jeszcze raz wszystkiego najlepszego z okazji Dnia …Sołtysa.