W pewnej intencji

Mamy jak najlepsze intencje aby informować Państwa, Naszych czytelników o tym co ważne, pożyteczne, potrzebne i wesołe. Informujemy o wydarzeniach w okolicy i powiecie. Informujemy o tym co było i co będzie żeby zainteresować potencjalnych odbiorców nową ofertą kulturalną czy innymi. Zatem dziś kolejna partia ogłoszeń co dziś było w kościele i co będzie do następnej niedzieli włącznie.

Dzisiejsza niedziela jest szóstą zwykłą niedzielą w KK. Po drugiej Mszy świętej o 11.oo odbyło się spotkanie dla rodziców dzieci I komunijnych.

Przy wyjściu z Kościoła dziś odbyła się zbiórka datków na potrzeby hospicjów w Naszej diecezji, jak pamiętamy mamy ich chyba trzy ale miejsc w nich nadal brakuje dla wielu.

W sobotę 23 lutego o godzinie 16.00 rozpocznie się seria spotkań z kandydatami do bierzmowania. Przygotowanie kandydata rozpoczyna się w kl. VII i kończy sakramentem bierzmowania w klasie VIII.

Intencje Mszy świętej na nadchodzący tydzień:

  • środa, czwartek i piątek o 17.00 – w pewnej intencji
  • sobota, o 17.00 za śp. Zdzisława Ciołek (intencja od uczestników pogrzebu)
  • niedziela godzina 9.00 – Dziękczynno Błagalna w drugą rocznicę Oliwi Tuzimek.
  • niedziela godzina 11.00 – za śp. Wacławę Ryś (w I rocznicę śmierci)

Przy wyjściu, do lektury tygodniki katolickie: Niedziela i Gość Niedzielny oraz ulotka o możliwości odpisania 1% na Caritas.

Proboszcz deklaruje na najbliższą niedzielę podsumowanie ubiegłego roku i kolędy w kontekście Naszej Parafii.

Z Bogiem