WOŚP Cigacice zagra po raz…?

Nie może być inaczej więc w Cigacicach również ręce na pokład i gramy. Wszak to dziecinnie proste, gramy dla dzieci małych i bez focha. Gramy aby zbierać na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Gramy z Owsiakiem dlatego, że Nasze rządy niedostatecznie są sprawne, można by powiedzieć ułomne. Nie jeden z nich startując do najwyższych zaszczytów wjeżdża na szczyty władzy na takich właśnie niepowodzeniach poprzednich ułomków a jak sam tam się dostanie robi to samo.

Ale jak WOŚP i cała Polska my gramy dla dzieci. Najlepsze, że z Nami zagrają również dzieci. Więcej o nich w następnych relacjach. Poza nimi w Cigacicach wystąpi niezwykły duet damsko – męski, grająco – śpiewający, Polsko – Indonezyjski… Szczegóły również w następnych relacjach. Tradycyjnie jak w całej Polsce odbędą się u Nas licytacje, loterie (każdy los wygrywa), warsztaty dla dzieci, pokazy, wystawy, projekcje, występy. Może jakiś bieg? Wszystko okaże się wkrótce gdyż działania sztabu właśnie się krystalizują i o wszystkich atrakcjach poinformujemy wkrótce.

Tymczasem dzisiaj w licznym gronie do późnych godzin wieczornych pracował sztab WOŚP w Cigacicach. Sala wiejska w Cigacicach była dziś świadkiem wielkiej wrzawy przygotowań w których wzięli udział osobistości różnych środowisk. Można by powiedzieć, że miejscowe organizacje wzięły sobie do serca zawołanie: wszystkie ręce na pokład. Jest ich wiele i wszystkie pracują, nie wyłączając głów, nóg i urządzeń. Jak tylko będzie wiadomo co z tego wyjdzie podamy lada moment.