Super być super

Dziś w kawiarni Delicjusz w Sulechowie (sulechowski Zbór) odbyło się spotkanie Burmistrza Sulechowa z wolontariuszami i przedstawicielami organizacji pozarządowych działających na terenie Gminy Sulechów. Celem spotkania była chęć podziękowania im (z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza przypadającego 5 grudnia) za pracę dla społeczeństwa oraz szerzenia wolontariatu. Tradycyjnie oprócz miłych słów i podziękowań burmistrz wręczył, osobom wyróżniającym się z całej masy wolontariuszy, statuetki w kategoriach:

  • Działacz Roku 2018 – dla Pani Anny Pietrusiewicz (trenerka i członkini UKS Jedynka -akrobatyka)
  • Stowarzyszenie na Medal w roku 2018 – Górzykowo – Obrzańskie Winne Wzgórze, które bogatą ofertą kulturalną, rozrywkową a także edukacyjną zjednuje sobie coraz większe rzesze ludzi,
  • Super wolontariusz Roku 2018 – Maria Rogala, uczennica klasy VII SP Cigacice, niezwykle zaangażowana w działaniach na rzecz placówki, swoich rówieśników oraz całego regonu Cigacic.

Ponadto wyróżniono dwie wolontariuszki z Sulechowa: Julia Pełka i Anita Czuba.

Więcej na stronie www.sulechow.pl

od lewej: Anna Pietrusiewicz (SP-1), Bożena Bykowska i Zbigniew Trompa (Stowarzyszenie G-OWW), Marysia Rogala (SP Cigacice), Julia Pełka (SP-2) i Anita Czuba (SP-1).