Uwaga – ZMIANY

Dla osób wybierających się w tych szczególnych dniach na cmentarz komunalny w Sulechowie mamy ważne informacje aczkolwiek trochę spóźnione. Zmieniła się organizacja ruchu przy cmentarzu. Wjazd do cmentarza odbywa się jak dawniej drogą przy bramie dawnego tartaku. Tą drogą możemy dojechać do samego cmentarza i parkingu przy nim. Stamtąd aby wyjechać kierujemy się do najbliższej krzyżówki ze znakiem stop (ul. Nowa) i nakazem jazdy w prawo! Czyli wyjeżdżamy na Przemysłową koło żłobka. W rejon cmentarza można dojechać również od strony ul. Sportowej i po dojechaniu do ul. Nowej podobnie jak poprzednio skręcamy w Nową tylko tym razem w lewo. Na ul. Nowej (znacznie szerszej od poprzednich dróg) można zaparkować i dojść do cmentarza.

Podobnie wkrótce zmieni się ruch na ulicy Klonowej na którą można będzie wjechać od ulicy Ogrodowej i przy okazji pojawią się również nowe miejsca parkingowe.

Są to zmiany spowodowane głosami mieszkańców z tamtych okolic a które dzięki miejskim urzędnikom nie docierały do włodarza gminy – burmistrza Odważnego. Kiedy wysłuchał osobiście ich zajął się sprawami niezwłocznie i mamy tego efekty.

Oby tylko tego nikt nie zmienił po wyborach.