Dźwiękowa podróż w…

Poprzez ciągły „bieg myśli”, wynikający z wymagań jakie stawia życie zapominamy o prawdziwej Naturze, którą są pierwotne dźwięki wprowadzające Nas do ciszy i spokoju. Te stare pierwotne dźwięki zatrzymają Nas na chwilę, kierując Naszą uwagę do wewnątrz, ukoją i wyciszą umysł.

W tę niezwykłą podróż zabierze nas Agnieszka Mieszkiel, która długoletnim doświadczeniem jako pedagog i terapeuta gwarantuje dotarcie w głąb swojej duszy. Wykonywanie przeze nią koncerty oraz indywidualne masaże odbywają się przy pomocy dźwiękowych mis terapeutycznych posiadających certyfikat jakości Peter Hess Therapie Klangschalen, który stworzył terapeutyczną metodę pracy z dźwiękiem. Wibracje mis dźwiękowych przenikają do płynów ustrojowych, tkanek, narządów, kości. Dochodzi do rezonansu między dźwiękiem i ciałem umożliwiając głębokie odprężenie. Dźwięki są kojące i odprężające.

Dźwiękowa podróż do wnętrza siebie odbędzie się 17 kwietnia 2018 roku o godzinie 18.oo na Statku Kultury który cumuje w Porcie Cigacice. Koszt uczestnictwa w projekcie to 30 złotych od osoby. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc prosimy o przesłanie emailem informacji o chęci uczestnictwa w wydarzeniu na adres: statekkultury@gmail.com z którego otrzymacie potwierdzenie udziału.

W przypadku pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny (tel. 570 578 737 – Jakub).

Zapraszamy