Świątecznie i radośnie na Mewie

Dzisiejsze zaległe z pierwszej kolejki rozgrywek spotkanie na boisku w Leśnej Górze odbyło się przy licznym udziale kibiców obu drużyn. Stało się to tak z powodu świąt czy zwykłej tęsknoty za wrażeniami piłkarskimi na własnych śmieciach? Nie wiemy ale była spora publika i boisko autami obstawione. Gra toczyła się do dwóch bramek i zmian też było wiele. Kartek również sędzia nie szczędził choć kibice byli innego zdania. Dzisiejszy rywal LKS Zorza – Port 2000 Mostki grał agresywnie (jak kibice kibicowali) co się odbiło w kartkach 3 żółte) i licznych faulach w których cierpieli nasi zawodnicy. Wiele do życzenia pozostawiał też ich skład (dość skromny) bo tylko zrobili dwie małe zmiany (senior i młodzieżowiec). Z kolei nasz młodzieżowiec na bramce (Mateusz Masztalerz) wpuszczony na ostatnie 5 minut meczu daj się poznać z dobrej strony. Jak mówili niektórzy – z bardzo dobrej strony.

Mecz zakończył się zdecydowanym zwycięstwem Mewy Cigacice 4 – 2 choć po pierwszej połowie nie było to takie oczywiste (2 – 2). Bramki zdobyli dla naszych: niezawodny D. Kostański w 38′ i 75, D. Wilk w 45′ (cudowna bramka), K. Piotrowski w 79′ (decydujący gol).

Dla drużyny przeciwnej dwa gole zdobył Grzegorz Galas w 21 i 39 minucie.