TT i T – to jest to

Nieco tajemniczy tytuł już rozwijam by wyjaśnić skrót myślowy, gdyż tworząc pewne rzeczy od lat czasu bardzo brakuje. Skoro o czasie mowa to …

Targi Turystyki i Czasu Wolnego (tego brakuje) we Wrocławiu i Trójmiasto na nich. Gwoli uzupełnienia, Targi są Międzynarodowe (obok stoisko Chorwackie) a na nim promuje się Sulechów w ramach Trójmiasta, Lubuskiego oczywiście. Wraz z przedstawicielami Urzędu Miasta i Domu Kultury (IT – VISIT Sulechów) promują się sulechowscy przedsiębiorcy. Wśród nich wielu znajomych i znaczących firm dla sulechowskiego smaku życia:
* Piekarnia Walas
** Salcum Fixum
*** Fabryka Makaronów SULMA
** Sulechowskie winnice z Górzykowa, Cigacic i Mozowa
* Nadleśnictwo Sulechów i inni.

Międzynarodowe Targi Turystyki i Czasu Wolnego odbywają się od dziś 3 marca do niedzieli 5 marca 2023 r, po raz 14. we Wrocławiu na terenie Tarczyński Arena. Ponad 220 wystawców z całego świata zaprezentuje swoje urokliwe miejsca i wydarzenia. Uczestnicy i goście wezmą udział w Festiwalu Podróżników (stały i kultowy punkt programu), w Festiwalu Kulinarnym – każdego dnia prezentują się inne narody i inne smaki. Rodziców wybierających się z dziećmi przestrzegamy:
mnogość atrakcji dla dzieci sprawi, że zostaniecie tam na dłużej. A jak zgłodniejecie, organizatorzy zapraszają do strefy produktów regionalnych!

W targowy piątek przedstawiciele sektora turystycznego wezmą udział w warsztatach i spotkaniach branżowych, a organizatorzy ogłoszą również laureatów nagrody branżowej – Kryształy Turystyki.
W czasie targów przewidzianych jest wiele atrakcji jak w programie poniżej i na miejscu na niektórych stoiskach – warto je odwiedzić.

Dziś Naszą Gminę i Miasto Sulechów promowali Panowie Marcin Stajkowski i Tomasz Rybarczyk oraz … Rycerz Sulech, który wzbudził ogromne zainteresowanie wśród odwiedzających.

Waldek Włodek