Koniec misji

Wszystko się kiedyś zaczyna i wszystko się kiedyś kończy. 23 lutego br. swoją misję w SP ZOZ Sulechów odwołano Panią dyrektor i powołano nowego (pełniącego obowiązki) dyrektora. Ale po kolei.

Szanowni Państwo – pisze Pani Dyrektor szpitala w Sulechowie na społecznościowym koncie SP ZOZ,
dzień 23 lutego był ostatnim dniem mojej pracy na stanowisku Dyrektora Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Sulechowie. Po 20 latach na stanowisku pracy, które zawsze traktowałam jako służbę dla będących w potrzebie mieszkańców naszego miasta, powiatu i regionu, chciałabym serdecznie podziękować za wszystkie wspólne lata, wsparcie i pomoc wszystkich, z którymi miałam przyjemność współpracować na różnych szczeblach. Przez te dobre lata udało nam się wspólnie rozwinąć szpital, z powodzeniem zakończyć wiele niezbędnych inwestycji i rozbudować szpital oraz poprawić jego funkcjonowanie, a przy współpracy z Uniwersytetem Zielonogórskim stworzyć również Oddział Kliniczny. Marka „Przyjazny Szpital” jest powszechnie rozpoznawalna i dzięki tej współpracy SPZOZ Sulechów jest bardzo dobrze postrzegany na rynku szpitali w regionie i w kraju ze względu na profesjonalizm, jakość i wysoką kulturę pracy.W tym miejscu bardzo dziękuję za to, że mogłam pełnić tę odpowiedzialną funkcję przez tyle lat i mając na uwadze zdrowie publiczne mieszkańców, które zawsze było dla mnie najwyższym priorytetem, pozostawiam dalszą misję mojemu następcy, licząc na owocną kontynuację pozytywnych zmian, które dokonały się na przestrzeni ubiegłych lat.
Z wyrazami szacunku,
Beata Kucuń

Podziękowania Starosty

Pod tym wpisem pojawiły się komentarze wyrażające podziękowania za te lata pracy i wyrazy uznania za dokonania. Padło również pytanie: kto w zamian na dyrektora? Na profilu SP ZOZ nie padła odpowiedź więc poszukaliśmy informacji u źródła. W odpowiedzi usłyszeliśmy, że Pani dyrektor jak przed laty została powołana na to stanowisko, tak dziś
„na spotkaniu z ordynatorami i kierownikami szpitala została odwołana”. Tego samego dnia i na tym samym spotkaniu – komentuje sekretarz Powiatu – „Jednocześnie został przedstawiony nowy dyrektor Pan Wiesław Wojciech Świtała.”

gratulacje dla nowego dyrektora

Ponadto poinformowano nas, że następnego dnia informacja ta pojawiła się na stronie Powiatu Zielonogórskiego i na profilu Powiatu na portalu społecznościowym.

Dziękujemy za informację i przekazujemy społeczeństwu

Jacek D.