Kozi róg

Od początku sezonu łupili każdą B klasową drużynę u siebie i na wyjazdach. Wygrywali wszystko w cuglach od 2:0 do 17:1. Wszystko do czasu…

Niezwyciężeni, niepokonani trafili w końcu na „swoich” jak kosa na kamień i zebrali manto od podobnych sobie niepokonanych. Żeby było śmieszniej to lanie dostali na własnym boisku przed własną publiką. Wynik może nie wielki bo tylko 0 : 5 ale zawsze w plecy i ujma na honorze.

Kolejne spotkanie choć wyjazdowe, dla poprawy wizerunku – wygrane z sąsiadem w tabeli. Nie dało im to jednak pierwszeństwa w grupie bo drudzy niepokonani nie popełnili błędu i wygrali kolejny, już ósmy mecz.

9 PIAST PARKOVIA II TRZEBIECHÓW 8 3 1 0 7 7:45

Wpis powyżej dotyczy TS Przylep, który w sumie, mało brakowało i przegrał by drugie spotkanie w sezonie ale udało się i wygrali 1:2 w Podlegórzu ze Wzgórzem.

MEWA CIGACICE 6 0 RAKOVIA RAKÓW
ODRA II NIETKÓW 9 3 PIAST PARKOVIA II TRZEBIECHÓW
CZARNI PAŁCK 0 5 KLON BABIMOST
WZGÓRZE PODLEGÓRZ 1 2 TS PRZYLEP ZIELONA GÓRA

Powyżej wyniki 9 kolejki spotkań klasy B LZPN Zielona Góra. Przed nami przerwa zimowa i podziwianie piłki nożnej na wyższych szczeblach rozgrywek. Piłkarze zaś po krótkiej przerwie wrócą do treningów by jak najlepiej się przygotować do wiosny.