Mewa buduje markę

Po trzech spotkaniach w klasie B OZPN Zielona Góra, Mewa Cigacice zajmuje trzecie miejsce w tabeli. Do końca jeszcze parę spotkań ale już jest wyraźny lider w tej grupie. TS Przylep gromi rywali nawet po 17 – 1!!!

Tymczasem nowy zarząd klubu oprócz budowy zespołu niemal od nowa rozpoczął budowę marki Mewa Cigacice, która i wcześniej funkcjonowała. Obecnie pilnie ćwiczą pod okiem doświadczonego trenera ale i poszukują sponsorów (możesz nim zostać i Ty), remontują własną szatnię i zbierają na klub pieniążki poprzez sprzedaż materiałów klubowych. Dziś właśnie zarząd klubu odebrał ich pierwszą porcję i już na najbliższym meczu będą do nabycia (również przed) szaliki klubowe i kubki. W ofercie są również koszulki zawodników personalizowane dla kupującego więc trochę to potrwa. Tymczasem prezentujemy szalik i kubek (35 i 25 zł/szt.)

dwie strony szalika
jedna strona kubka

Przede wszystkim jednak zapraszamy do kibicowania naszym piłkarzom jak było to na poprzednim widowisku na Leśnej Górze. Choć mecz był przegrany na trybunie było około 100 osób co zarówno nas jak i piłkarzy cieszy bardzo. Wybierając się na mecz pamiętajmy, że każdy może wygrać i każdy może przegrać…

Do zobaczenia na Leśnej Górze w niedzielę 25 września od 15.00 choć i wcześniej też można przyjść…

WJW