Cargovia leje Odrę

Dziś nawet się nie męczę bo tego lepiej nie napiszę więc korzystając ze starego modelu dziennikarskiego przedstawiam relację klubową CK.

Mecz godny hitu, Cargovia pewnie pokonuje Odrę Klenica 4:1 (2:0)
Od początku meczu inicjatywa gospodarzy, lecz goście czyhali na kontry i z niej mogli otworzyć wynik meczu, ale dobrą interwencją popisał się Piotr Szczeciński. Z naszej strony bramkę zdobyć mógł Bartłomiej Urban, ale golkiper Odry wyszedł z tego pojedynku zwycięsko. Chwilę później worek goli rozwiązał Kamil Kurczyk po podaniu Krzysztofa Zawadzkiego. Kilka minut później jest już 2:0. B. Urban wycofuje piłkę do Dawida Szarmacha, a ten strzałem po ziemi kieruje piłkę do siatki. Sytuację w pierwszej połowie miał jeszcze K.Kurczyk, ale jego uderzenie przeleciało nad poprzeczką. Druga połowa, Cargovia dalej naciera ale brakuje skuteczności (sytuacje D.Szarmacha i B.Urbana). Ale upływa 66 minuta i dopinamy swego, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego K.Kurczyka, bramkę zdobywa Piotr Reiner. Gości w tym meczu stać było na honorową bramkę – nasi obrońcy i bramkarz zaspali, a zawodnik z Klenicy głową zdobywa gola. W ostatnich minutach meczu wynik ustala ładnym uderzeniem z narożnika boiska P. Reiner (czy to był centrostrzał?!).

Powoli stajemy się niewygodnym rywalem dla drużyny z Klenicy, notujemy kolejną już wygraną.
Dziękujemy licznie przybyłym kibicom, widowisko stało na dobrym poziomie

Dziękujemy Odrze za mecz i życzymy powodzenia dalej. Utrzymujemy pozycję lidera i za tydzień kierujemy się do Kożuchowa na mecz z Cuprum Czciradz.”