Cigacice grają z WOŚP

Już od kilkunastu lat Stowarzyszenie Regionu Cigacic wraz z wieloma ludźmi przychylnymi idei Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy organizuje Finał WOŚP w Cigacicach. W tym roku także pragniemy wspólnie zebrać jak najwięcej funduszy do puszek WOŚP. Z roku na rok kwoty naszych zbiórek, licytacji i utargu w kawiarence rośnie. Rośnie też liczba wolontariuszy, którzy dla Nas zbierają datki mieszkańców i gości Naszego Finału. Na wysokość zbiórki w Cigacicach pracują niemal wszyscy mieszkańcy wraz z parafianami, sympatykami PIS-u, SLD czy KO. Do zbiórki dokładają się mali i duzi, z Cigacic, Sulechowa, Zielonej Góry i z wielu innych miejsc na świecie. Fanty na licytacje fundują radni miejscy, posłowie, senatorowie, piłkarze i siatkarze. Są wśród ofiarodawców również zwykli ludzie, którzy każdego dnia ciułają na swoje życie i bycie.
Zachęcamy zatem wszystkich do współudziału i przekazywania na rzecz loterii fantowej WOŚP dowolnych gadżetów. Gadżety można przynosić do szkolnej świetlicy, działającej codziennie do godz. 16.00. W dniu finału do kawiarenki WOŚP będzie można upiec i dostarczyć ciasto, kawę, herbatę czy cukier. Można przynieść również owoce i napoje. Fundusze ze sprzedaży ww. produktów zasilą zbiórkę do puszek. Ponadto informujemy, że już od poniedziałku 07 stycznia 2020 r. zaczynamy zbiórkę do stacjonarnej puszki WOŚP znajdującej się w świetlicy SP Cigacice.

Jeden z pierwszych fantów na licytacje, oryginalne kimono z autografem Pawła Nastuli!

Zapraszamy wszystkich mieszkańców i gości w niedzielę 12 stycznia na finał WOŚP już od 16.00. O programie imprezy, licytacjach i usługach będziemy na bieżąco informować na naszych stronach (nowy-swiat.net i na fb NOWY ŚWIAT).
Od wielu lat mieszkańcy Cigacic, Górzykowa, Górek Małych, Nowego Świata i Leśnej Góry oraz wielu, wielu ludzi odwiedzających tego dnia Cigacice – niezwykle aktywnie uczestniczy w działaniach WOŚP, dzięki czemu wspólnie przekazaliśmy już kilkadziesiąt tysięcy złotych na rzecz fundacji WOŚP. Ufamy więc, że dzięki życzliwym ludziom uda nam się wspólnie zagrać w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy i wygrać kolejny sukces finansowy…

Waldek W

Kolejny fant na licytacje to suszarko – lokówka