Mewa poległa

Dziś w Leśnej Górze o 15.00 rozpoczął się mecz 9. kolejki klasy A LZPN. W meczu zmierzyła się dziewiąta i trzecia drużyna tabeli Mewa Cigacice i Zryw Rzeczyca. Od początku mecz nie układał się po myśli gospodarzy. Do pierwszego gwizdka trzy bramki w „plecy” i wydawać by się mogło, że nic tu się nie da zrobić (1 : 3). Poza tym strata (faule) mocnych stron Mewy. Nic tylko się załamać. Niestety (dla gości) Mewa się nie załamała i po przerwie przystąpiła do walki ze zdwojoną siłą. Efektem tego były dwie bramki opłacone licznymi faulami Naszych zawodników. W ostatnich minutach meczu Mewa nadal intensywnie atakowała ale mimo wielu okazji brakowało ostatecznego przyłożenia nogi w odpowiednim momencie aby piłka trafiła do siatki przeciwnika. Kopanie zakończyło się remisem i dwa punkty Nam uciekły.