W radnych moc

O Naszym radnym chyba już pisaliśmy więc dziś o radnym drugiej kadencji w Gminie Sulechów. Kolega Krzysztof z Kalska ma dużą moc sprawczą i wie jak ugryźć temat aby ruszył z miejsca. Jak pamietamy z poprzedniej kadencji wiele spraw dla wsi swojej wychodził i zaangażowanie jego w sprawy mieszkańców było wielkie. Niektórzy podejrzewali go o niecne związki nawet z Panią sołtys gdyż tak blisko ze sobą współpracowali. Oprócz tego mają podobne zainteresowania (motocykle). Ale to tylko współpraca na linii sołtys – radny i nic więcej, oboje mają wiernych partnerów.

Ostatnim jego dokonaniem okazała się o potyczka o kanał Łochowska Struga, po lewej stronie wsi należący do samorządu województwa. Jak sprawa dotycząca tego szczebla władzy więc udał sie do Naszego Radnego Wojewódzkiego i wyłuszczył mu sprawę. Radnym tym jest Pan Edward z Ochli, zatrudniony w Naszej Gminie więc chętnie pomaga. Tak też stało się tym razem i na ostatniej sesji wystąpił z interpelacja do Pani marszałek o: „pilnego wykoszenia i konserwacji rowu Łochowska Struga w miejscowości Kalsk od posesji 34 w kierunku drogi ekspresowej S3.”

Oprócz tego problemu przedstawił również (Pan Edward) inną interpelację ale już nie dotyczącą Naszej okolicy.

Z tego miejsca należy podziękować temu radnemu Krzysztofowi za podjęcie działania i doprowadzenie do tego że interpelacja wybrzmiała na sesji województwa oraz Panu Edwardowi, za pomoc.

Brawo Edwardzie

Brawo Krzysztofie