Festiwalowo w weekend

Już za kilka chwil kolejny letni weekend w okolicy i dalej też. Pracujący w tygodniu mogą się szykować do odpoczynku i myśleć o rozjazdach po imprezach (wydarzeniach) z myślą o Nich przygotowywanych. W ten weekend podobnie jak w poprzednie letnie weekendy dzieje się wiele cały tydzień a szczególnie w soboty i niedziele. Niektórzy wykorzystują również do tego piątki żeby radośnie wprowadzić Nas w Weekend. W naszej okolicy znowu królują Cigacice, które już w piątek 12 lipca zapraszają na coroczne wydarzenie pt. KULTURA NAD ODRĄ. Jest to już czwarta edycja tego ciekawego wydarzenia organizowanego przez Sulechowski Dom Kultury wspólnie z miejscowym potentatem w produkcji wełny mineralnej ROCKWOOL POLSKA oraz TW Cigacice. W programie imprezy są dwa koncerty do wysłuchania na leżakach. Od 19.00 na scenie pojawi się Przemek Szczotko (muzyk, artysta, kompozytor, autor tekstów). Śpiewane przez niego utwory mają głęboki przekaz Poruszają tematy relacji międzyludzkich, marzeń, wiary, niewiary.

Kolejny koncert o 20.00 w którym zaprezentuje się Ukeje (Damian Ukeje) polski muzyk: piosenkarz i kompozytor z nigeryjskimi korzeniami. Od debiutu w 2009 roku w Szansie na sukces nagrał dwa albumy studyjne i wydał do nich 9 singli. Jeden z nich (Zanim odejdę) dotarł nawet na pierwsze miejsce listy przebojów NRD, Radia Eska Rock.

Zanim to wszystko się rozpocznie można przyjść wcześniej (ograniczona ilość miejsc parkingowych) i skorzystać z oferty gastronomicznej słynnej w okolicy PRZYSTAŃ TU oraz stoisk gastronomicznych i strefy relaksu przygotowanej na ten dzień. Przed i po koncertach można skorzystać z rejsów po Odrze galarami i barką, która zabiera do 25 osób na raz.

Zapraszamy

O pozostałych wydarzeniach w okolicy w następnym newsie (Rozrywkowo motorowy weekend)