Wiosna, Wiosna ach to Ty

Choć to dopiero 5 luty do Zielonej Góry dzisiaj zawitała Wiosna. Od razu zrobiło się cieplej na duchu i słupki (nie tylko rtęci) poszybowały w górę. Temperatura na +2 a sondaże na +14%.

Można by powiedzieć że całe czarnowidztwo z lewa i z prawa znowu się nie sprawdza ale to pewnie przez ocieplenie klimatu i dziurę ozonową (tak sobie pewnie tłumaczą oponenci). Ocieplenie oczywiście jest bo zawitała Wiosna a dziury to mają właśnie oponenci ale pewnie w pewnej części ciała, że nie zauważają zmian. Zmian, których Polacy oczekują od dziesiątek lat. Niestety wszystkie dotychczasowe władze (rządy) tak bardzo zajmowały się sobą, że na Nasze sprawy nie mają czasu. Dobitnie i czytelnie wyrazili to dziś liderzy nowego ruchu Roberta Biedronia na konwencji w Zielonogórskim Teatrze Lubuskim. Pan Robert przedstawił zebranym Dr Anitę Kucharską-Dziedzic, Monikę Gotlibowską, dr Marcina Aniszewskiego, którzy następnie przedstawili swoje teorie na lepszą Polskę. Spotkanie w Teatrze Lubuskim zakończyło się znacznie później niż zakładano a jeszcze po nim był czas na wspólne fotografowanie się z liderami Ruchu i podpisywanie książek Roberta Biedronia. Książki te można było nabyć w holu teatru jak i różne inne drobiazgi związane z ruchem Wiosna. Sprzedawane gadżety, torby, kubki książki zasilą konto nowopowstałej Partii WIOSNA Roberta Biedronia dwa dni temu.

Więcej informacji na pewno znajdziecie Państwo w mediach inne niż Nasze ale polecam dzisiaj nagranie z briefingu na Placu Bohaterów>>>>