W Cigacicach WOŚP z …

…Owsiakiem. To chyba najważniejsza wiadomość cigacickiego finału WOŚP. Było już tak że parę lat temu lider i twórca WOŚP reklamował Finał w Cigacicach. Tym razem ma być na naszym finale w najbliższą niedzielę. Jak będzie zobaczymy już za parę dni. Są podejrzenia że w piątek ma być już w Nowym Świecie (wieczorem).

Tymczasem chcemy przekazać najświeższe informacje co będzie na licytacjach w Cigacicach. Jako pierwszy i najwartościowszy (chyba) fant przedstawiamy Wam Talon na usługi geodezyjne od Pana Wiesława Kołakowskiego z Nowego Światu. Kolega Wiesław podobnie jak przed rokiem tak i teraz oddaje na ten piękny cel swoją ciężką i wartościową pracę. Wielkie dzięki kolego sołtysie.

Na licytacje trafi także Voucher na REJS GALAREM PO ODRZE dla … 8 osób. To także wartościowa wyprawa tym bardziej że do kompletu właściciel dodaje degustacje lokalnego wina z przekąskami i dwie czapki marynarskie.

Kolejny przedmiotem licytacji przygotowanym na niedzielę 13 stycznia będzie Voucher – wejściówka dla dwóch osób na najbliższą premierę Teatru Wielkiego. Ale to nie wszystko, bo jeśli zwycięzca licytacji będzie na tyle odważny będzie mógł zagrać z Teatrem w najnowszej odsłonie. Tak że nie wystarczy wygrać ale też trzeba być twardym , nie miętkim 😉

Na licytację zostanie również wystawiony Voucher na podstawowy kurs nauki latania modelem samolotu. Nauki udzieli sam mistrz Zbigniew Kłos na lotnisku Cigacice – Leśna Góra.

O kolejnych fantach na licytację wraz z informacjami o finale w Cigacicach napiszemy wkrótce.

Do usłyszenia i do zobaczenia w Szkole Podstawowej w Cigacicach i na ulicach wsi.