Zanim uprzędzie

Od blisko dwóch lat (dokładnie 22 m-ce) na lubuskiej mapie klimatycznych miejsc funkcjonuje Tkalnia Kreatywności – prawie naprzeciw Piekarni Cichej Kobiety (jedno podwórze). Byliśmy tam już na kilku wernisażach i warsztatach, koncertach i spotkaniach z ciekawymi ludźmi. Co jakiś czas zaskakują czymś nowym, niezwykłym. Jest Ona nam bliska z powodu klimatu podobnego do tego jaki jest na Naszym (cigacickim) Statku Kultury.

Najbliższe wydarzenia jakie tam się odbędą to m. in. koncert Chango w piątek 28 grudnia (20.00), Koncert relaksacyjny Dagmary Korony w sobotę 29 grudnia (18.00) czy uzdrawiający Krąg Kobiet – 6 stycznia 2019 roku. Takich i wszelakich innych imprez w Tkalni uświadczysz często. My jednak chcemy was gorąco zachęcić do udziału w koncercie relaksacyjnym w najbliższą sobotę. Właśnie na nią choćby z tego powodu że przed hucznym sylwestrem przyda się odrobinę wyciszenia i podróży do najcudowniejszego miejsca – w głąb siebie. Dagmara zapewnia Nas o podróży w skupieniu i atmosferze relaksu, ze śpiewem intuicyjnym, gongiem i misami tybetańskimi, bębnem szamańskim oraz innymi instrumentami etnicznymi.

Zadowoleni z dotychczasowych wydarzeń w tym cudownym miejscu zapraszamy również na to i inne wydarzenia planowane i tworzone także spontanicznie…

Więcej szczegółów na fp Tkalni lub pod telefonem 607071979

Z A P R A S Z A M Y