Odpust w Parafii

Ostatnia niedziela września jest niezwykłą niedzielą w Naszej Parafii. W związku z imieninami Michała 29 września Nasza Parafia świętuje również imieniny swojego Świętego patrona. Z tej to okazji organizowany jest co roku Odpust Parafialny. Ta ostatnia niedziela wypada właśnie za dwa dni i już dzisiaj zapraszamy na niego. Wcześniej bo już dziś w naszej szkole zaczynają się warsztaty ewangelizacyjne. Ich początek po Mszy świętej wieczornej, która tylko z tej okazji odprawiona zostanie o godzinę wcześniej aby mogli w niej uczestniczyć wolontariusze tej szkoły i uczestnicy warsztatów (m.in. mieszkańcy parafii). Warsztaty są zaprogramowane na piątek wieczór i całą sobotę więc do lekkich nie będą należeć ale może warto odmienić swoje życie?

Zakończenie warsztatów Mszą świętą Odpustową w niedzielę 30 września o godzinie 14.00. Z tego co nam wiadomo również oprawę odpustu zapewnia szkoła ewangelizacyjna z uczestnikami kursu.

Zapraszamy zatem na tą Mszę i do udziału w samym odpuście po Mszy. Podobnie jak w latach poprzednich będzie możliwość popróbowania wyrobów gospodyń z okolicy i rozmowy z nimi na którą zawsze brakuje czasu.