Flamenco na Winnicy

Jak pisaliśmy w newsie o środowych wydarzeniach, wiele się dzieje w okolicy bliższej i dalszej. Zupełnie w naszej okolicy tego dnia od 13.00 zaprasza jak zawsze Przystań Tu na pyszne wege i nie tylko dania i desery oraz ziołowe i owocowe lemoniady a także na pyszną kawę. Można tam świetnie wypocząć słuchają szumu nurtu rzeki Odry, porozmawiać z obsługą czy ze znajomymi i poobserwować naturę.

Z kolei Górzykowo zaprasza na swoje winnice a szczególnie na wieczorny koncert Na Winnicy. Stowarzyszenie „Górzykowo Obrzańskie Winne Wzgórza” zaprasza na Starą Winną Górę – Winnicę Rodziny Krojcig na klimatyczny koncert flamenco i latino jazz w wykonaniu „GRUPY GRANADA. Grupa ta rozpoczynała kiedyś cykl wieczorków muzycznych w Górzykowie i po tym występie na długo pozostali w naszych sercach i pamięci. Stowarzyszenie proponuje kawał dobrej muzyki w klimatycznym miejscu z lampką pysznego win z tej winnicy. Dla chętnych do udziału podajemy telefon kontaktowy do rezerwacji to 601180123 lub pod postem na Fb. Cena wejściówki to 15 złoty w postacui talonu na lampkę lokalnego wina. Miejsce dla Was organizatorzy przygotują najlepsze ale jjakbyście chcieli to można zabrać koc by poleżeć na trawie.

Zapraszamy – przybywajcie

Koncert o 18.00

Wieczorem zapraszamy jednak z powrotem do Przystań Tu gdzie czeka na Nas o godz. 21:00 – cykl krótkich dokumentów o ludziach żyjących na rzece stworzonych przez warsztatowiczów projektu Laboratorium Rejs. Być może zobaczymy jakiś dokument z warsztatów w Cigacicach?