Na 16 zwykłą…

…ogłoszeń niewiele gdyż dzień taki zwykły choć kiedyś wielkie święto socjalistycznej Polski.

1. W środę wspomnienie świętego Krzysztofa – patrona kierowców i podróżujących. Z tej okazji dziś po Mszy świętej o 11.00 na placu przy szkole odbędzie się poświęcenie pojazdów. Złożone ofiary zostaną przeznaczone na zakup środków transportu dla polskich misjonarzy. Wg organizatorów zbiorki – MIVA Polska, każdy kierujący (biorący udział w poświęceniu pojazdów) proszony jest o ofiarę w wysokości równej 1 gr = 1 km przejechany w roku.

2. Intencje Mszy świętych na ten tydzień:

piątek, 18.00 w intencji dobroczyńców i ofiarodawców (intencja ks. Antoniego)

sobota, 18.00 za śp Wacławę Ryś (intencja od uczestników pogrzebu)

niedziela, 9.00 za śp Marię i Eugeniusza Rząsa, Stanisława i Janusza Wieczorek.

11.00 za zmarłych z rodziny Borkowskich: Witolda (6 rocznica śmierci), Stefanię, Stefana, Jerzego, Jana i Henryka.

3. zapowiedzi:

– Damian Krzysztof Nowogrodzki i Barbara Chwalisz, (III) stan jak wyżej

– Izabela Karolina Ratajczak i Damian Seweryn, (III) stan jak wyżej

Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach zachodzących pomiędzy wymienionymi zobowiązany jest w duchu powiadomić biuro parafialne (683851232).

4. Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Na ławce przy wyjściu wyłożony jest tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny. W tygodniu również do nabycia na plebani.

5. bardzo gorąco i serdecznie dziękuję za ofiary składane na różne cele w Naszej Parafii, szczególnie na potrzeby Naszej Parafii.

6. Wszystkim gościom przebywającym na wypoczynku w Naszej Parafii składam życzenia miłego i udanego pobytu a wszystkim solenizantom, jubilatom obchodzącym w nadchodzącym tygodniu swoje rocznice czy jubileusze życzę błogosławieństw Bożych na nadchodzące dni.

ks. Jerzy Filipkowski