Ostatni posmak ligi…

Już w najbliższą niedzielę klasa A w której gra Mewa Cigacice kończy sezon rozgrywek. Różnie się wiodło Naszej drużynie na „swoim” obiekcie i nie do pozazdroszczenia na obiektach goszczących Nas drużyn. Nie dość, że żądni krwi kibice miejscowych to jeszcze różne stany gościnnych muraw.

Nasz również nie wygląda na doskonałą ale na pewno jest lepsza od wielu innych w Naszej klasie rozgrywek.

Ostatnie spotkanie na własnej murawie w tym sezonie Mewa Cigacice zakończyła wysoką wygraną po udanym występie. Wygrali 6 – 2 z Rakovią Raków i na dodatek mamy na to dowód (https://www.youtube.com/watch?v=_UPxBjc4bpE&feature=youtu.be). Mecz ten był historyczny z tego względu, że po raz pierwszy został transmitowany na żywo w kanale YouTube. Musimy również donieść że nie był to jednak pierwszy mecz, który był nagrywany. Od dawna para się tym już wierny kibic Mewy (o ile mu czas na to pozwala) Pan Mieczysław Jurga. Jak nas poinformował, mecze nagrywa na płyty czy inne nośniki i można zamówić je u niego osobiście bądź przez prezesa klubu. Kto chętny, kto pierwszy?

Tymczasem ostatnie spotkanie Mewa Cigacice (7 m. w tabeli) gra na boisku w Nietkowicach ze Spartą (11 w tabeli). Poprzednie spotkanie w Leśnej Górze zakończyło się wygraną Mewy 4-1.

wszystkie spotkania dwóch ostatnich kolejek rozgrywane są decyzją OZPN jednego dnia i o jednej godzinie. Ten dzień to niedziela i godzina 17.oo

Do zobaczenia na stadionach choć już wiadomo że sulechowski Lech wybiła się na lidera w rundzie wiosennej i całej kolejce. Brawo – gratulacje.