Dzień dziecka w okolicy

….Jutro Dzień dziecka i to najlepsza okazja by zwolnić dzieci z obowiązku szkolnego. Dlatego też w większości szkół Naszej gminy (na pewno w SP Cigacice) zadecydowano o dniu wolnym. Nie znaczy to jednak że szkoła będzie zamknięta, wszak rodzice też muszą pracować. Spokojnie więc dziatki można tam posłać i na pewno nie będą się nudzić. Gdyby jednak ktoś się nadal nudził można skorzystać z paru propozycji na ubaw w tą upalną wiosnę.

1 czerwca 2018 r. w godz. 14-19. 1h zabawy 10 zł zapraszamy do najbardziej kolorowego miejsca w Sulechowie. Wszystkie dzieci w cenie biletu wstępu spotka wiele atrakcji: baloniki, tatuaże, słodkości i niezapomniana zabawa!

2 czerwca na boisku w Kalsku z okazji Dnia Dziecka przypadającego dzień wcześniej o 10.30 rozpocznie się Piłkarski Dzień Dziecka czyli Podwórkowy Turniej Piłkarski. Do zabawy organizatorzy zapraszają dzieci w czterech grupach wiekowych: 4-5; 6-7; 8-9; 10-12. nagrody przewidziano dla każdego uczestnika. Od 11.oo strefa zabaw dla dzieci pozostałych.

3 czerwca 2018 roku zaprasza z kolei Łukasz Pietruszka wraz z kolegami na Charytatywny Piknik Militarny na Cegielni Radowice. Początek 9.30 a planowane zakończenie po 17 tej. Zaproszenie na niego rozpoczyna się od słów:

Walczymy dla Ani! Zbiórka pieniędzy przy okazji imprezy Airsoftowej. Liczne atrakcje dla widzów: quady/atv, jeepy, strzelnica, stoisko sklepu a dla głodnych i spragnionych – grochówka i napoje. Spotkanie to wspaniała okazja do pomocy i spędzenia czasu miłej niedzieli dla fanów tego typu aktywności.

My również zapraszamy