Babski Tydzień?

Wszak chociaż to nie ósmy marca ani dzień kobiet szykuje się nam parę wydarzeń związanych z tą płcią. Nie nam oceniać i nie mamy takiego zamiaru (tylko informujemy) o wydarzeniach, które mają miejsce w bezpośredniej bliskości Nowego Świata i Cigacic. Takim sposobem już nie długo bo 29 maja w gościnnych progach winnego dworku Stara Winna Góra (u Państwa Krojcigów) Stowarzyszenie „Górzykowo Obrzańskie Winne Wzgórza” zaprasza na wydarzenie początkujące całą serię wydarzeń pt Zdrowa Kobieta – Krok Pierwszy, Profilaktyka kobiecych chorób nowotworowych. We wtorek 29 maja 2018 roku o 17.30 (punktualnie) rozpocznie się pierwsza część tego wydarzenia. Wydarzenie odbywa się pod honorowym patronatem, o dziwo – kobiety marszałek Elżbiety Polak choć jest współfinansowane przez Urząd Marszałkowski i Gminę Sulechów a nie przez marszałka.

Kontynuacją kobiecego tygodnia już dnia następnego będą warsztaty Krąg Kobiet, które nam serwuje Statek Kultury cumujący w Cigacickim Porcie rzecznym na Odrze.

Jest to spotkanie dla kobiet w formule wolnego kręgu.

Tym razem zielonogórski Krąg spotka się w Cigacicach, nad Odrą, na wodzie – gościnnie na zaprzyjaźnionym Statku Kultury.

Więcej szczegółów znajdziecie Panie i Panowie na www.statekkultury.org  Krąg jest otwarty – możesz dołączyć, nawet jeśli nigdy nie byłaś. Jeśli nie jesteś pewna, czy to wydarzenie jest dla Ciebie i chcesz dowiedzieć się więcej – zadzwoń: 509097716

Zapraszamy

a po więcej szczegółów wydarzeń w okolicy zapraszamy już jutro …