Kadeci poza burtą

Choć wygrali dziś z SGS* Goleniów sulechowscy kadeci Oriona Sulechów zajęli 4 miejsce w 1/4 Mistrzostw Polski Kadetów (siatkówka).

Turniej rozpoczął się wczoraj w Poznaniu. O 12.00 sulechowscy kadeci rozpoczęli mecz z KPS**Chełmiec Wałbrzych. Niestety przegrali go 3 : 0.
W drugim meczu tego dnia o 18.00 Kadeci Oriona również przegrywają 3 : 0 z Białostocką Akademią Siatkówki.

To już pewne, drużyna wypada z turnieju ale musiała rozegrać w sobotę jeszcze jedno spotkanie. Dziś o 12.00 kadeci grali z SGS Goleniów i pokonali ich 3 : 0. Finalnie zajmują piąte miejsce i wracają do domu. Do dalszej gry przechodzą po dwie pierwsze drużyny z każdej grupy turnieju. Dziś już znamy ich, są to:
KPS Chełmiec Wałbrzych
BAS Białystok
KS Metro Warszawa
IUKS Jedynka Poznań

zawodnicy Oriona na turniej w Poznaniu

Turniej rozgrywany był w Szkole Podstawowej im. Wojska Polskiego w Poznaniu. Na turniej zawodnicy wyjechali dzięki rodzicom i Gminie Sulechów.