Indyjskie kontakty

Nie są (chyba) w stanie konkurować z największą na świecie rafinerią w Jamnagar ale maja szanse zawojować ogromne Indie a na pewno stan Gujarat.

Obawy przed wejściem na nowe rynki są zawsze uzasadnione, jednak nie mogą stanowić hamulca w rozwoju przedsiębiorstw. Podejmując decyzję o wprowadzeniu swoich produktów na rynek niemiecki, przedsiębiorcy zdają sobie sprawę, że będą musieli być elastyczni, a ich decyzje muszą uwzględniać potrzeby zachodnich klientów. Jedną z takich decyzji jest zatrudnienie bardzo dobrego managera, który będzie prezentował rozwiązania danej firmy na rynku niemieckim.
Udało się to MB-Pneumatyka Sp. z o.o. i działania Regional Sales Managera w osobie Pana Roberta Zyma przyniosły pierwsze rezultaty. Klienci docenili obecność niemieckojęzycznego przedstawiciela firmy, który w każdej chwili jest dostępny na terenie Niemiec. Efektem tego są już pierwsze zamówienia. Firma także przygotowała liczne oferty, dopasowane do spersonalizowanych potrzeb odbiorców. Wszystko to rokuje owocną współpracę na linii Polska – Niemcy a tymczasem…

Współpraca z partnerem Ajita, od samego początku miała na celu otwarcie firmy, obsługującej rynek indyjski. Tym bardziej miło nam – informuje MB-Pneumatyka, że na kanwie wspólnych starań firma ta otworzyła:
MB Pneumatics India Private Limited z siedzibą w Jamnagar w stanie Gujarat. Jest to zupełnie inny kierunek dla działalności MB – Pneumatyka ale równie ważny jak kontakty europejskie. Teraz nie pozostaje im nic innego jak podbijać rynek indyjski i wspierać swoich nowych klientów.
Jak zaprosili do współpracy firmę Ajita z Janmagar, tak teraz zapraszają do współpracy inne firmy z tego regionu…

foto: mb-pneumatyka.pl

I jeszcze jedna nowina z Sulechowa. Nieubłaganie zbliża się Nowy 2023 rok a MB – Pneumatyka już zbiera pierwsze laury na jego konto. Co tu dużo pisać – zobaczcie sami:

O tym być może w następnym artykule …

wg MB opracował WW
foto MB-Pneumatyka