Mewa pauzuje

Po udanym występie i znacznym dorobku bramkowym Mewa Cigacice w 8 kolejce ligowych zmagań ma pauzę w grze. Nie znaczy to, że próżnuje.

Już jutro 23 października 2022 roku kolejna runda rozgrywek klasy B, w której Mewa Cigacice po kilku wpadkach zajmuje 4 miejsce w tabeli. Klasa B gra tylko w niedzielę ze względu na skromną obsadę sędziowską. Jednakże należy dodać, że w ubiegłym tygodniu sędzia liniowy (na meczu w Pałcku), udanie edukował kibiców w temacie zasad panujących na boisku.
Z obserwacji tychże, muszę przyznać, że mieli nie tęgie miny po wysłuchaniu tez liniowego, brawo Panie sędzio.

Jutrzejsza niedziela bez Mewy w klasie B ale grają za to ich przyszli przeciwnicy, i tak:
Rakovia Raków podejmuje naszych ostatnich przeciwników Czarnych Pałck Raków 18 o 14.00). Drużyny sąsiadują ze sobą w tabeli na pozycjach 8 i 7. Rakovia ma 5 pkt w 3 meczach a Czarni w 6 meczach 4 pkt. Obstawiam wygraną Rakovi ale i Czarni potrafią wywieźć punkt z wyjazdu… Rakovia to nasz przeciwnik w następną niedzielę na boisku w Leśnej Górze 30.10.22 o 11.30. Liczę na Was.
Kolejne spotkanie jutrzejszej niedzieli to spotkanie niezwyciężonych tytanów klasy B, TS Przylep podejmuje Odrę Nietków (12.00 w Przylepie). Obie drużyny gładko wygrywały dotychczasowe spotkania rezultatami: 10:2, 0:4, 17:1, 0:2, 9:0, 0:6 (TS P) i 1:2, 2:1, 5:1, 2:7, 8:1 (Odra N). Obstawiam 2 : 0 dla TS Przylep…
Kolejne spotkanie pojedynek Piasta Parkovii II Trzebiechów w Głuchowie z Tęczą Kaczenice (o 12.00). Parkovia w 6 meczach strzeliła 2 bramki tracąc 35. Nie zaliczyła żadnego zwycięstwa więc zajmuje ostatnią pozycję w tabeli i od Tęczy dzieli ją 3 pozycje. Tęcza w 7 spotkaniach zgromadziła 4 pkt i wbiła 8 goli tracąc 24. Stawiam na Tęczę Kaczenice …
Ostatnie spotkanie niedzielnej klasy B to pojedynek Klona Babimost (5m) z Wzgórzem Podlegórz (3m) o 15:00. Klon rozpoczął sezon od porażki z Mewą 1:2. Następnie odebrał od TS Przylep najniższy wymiar kary i przegrał u siebie z niepokonanymi przylepianami 0:2. Tydzień później rozgromił outsidera tabeli Parkovię 1:10. Klon pokonał również Tęcze 5:3. Ma jedno zaległe spotkanie (z Rakovią) i dzisiaj liczy na jutrzejszy sukces przed własną publicznością.

Zatem i Wam życzymy udanego weekendu i do zobaczenia na boisku w Leśnej Górze za tydzień…
Przypominamy również, że nasz klub dla swoich fanów ma w przystępnych cenach kubki i szaliki jak na foto poniżej.

Dobrej niedzieli
Waldek Włodek