Żniwo wielkie ale …

«Żniwo wprawdzie wielkie, ale robotników mało; proście więc Pana żniwa, żeby wyprawił robotników na swoje żniwo. Idźcie! Oto posyłam was jak owce między wilki. Nie noście z sobą trzosa ani torby, ani sandałów; i nikogo w drodze nie pozdrawiajcie.

Gdy wejdziecie do jakiegoś domu, najpierw mówcie: Pokój temu domowi. Jeśli tam mieszka człowiek godny pokoju, wasz pokój spocznie na nim; jeśli nie, powróci do was. W tym samym domu zostańcie, jedząc i pijąc, co będą mieli: bo zasługuje robotnik na swoją zapłatę. Nie przechodźcie z domu do domu. Jeśli do jakiegoś miasta wejdziecie i przyjmą was, jedzcie, co wam podadzą; uzdrawiajcie chorych, którzy tam są, i mówcie im: Przybliżyło się do was królestwo Boże».*

Ogłoszenia duszpasterskie na 14 niedziele zwykłą 2 lipca 2022 r

+ Dziś I niedziela miesiąca więc Adoracyjna. Po mszy św. – Nabożeństwo Eucharystyczne. Modlimy się za Parafię, za siebie i bliskich naszemu sercu. Po porannej mszy również zmiana tajemnic Żywego Różańca.
++ Pierwszy czwartek miesiąca przypada w tym tygodniu – modlimy się więc za powołania szczególnie w naszej diecezji i za powołanych.
+++ w czasie urlopów i wakacji pamiętajmy o mszy świętej w dzień święty. Pamiętajmy również, że w miejscach sakralnych obowiązuje strój godny a nie swobodny.

Stosowny ubiór w kościele
źródło KK Bosko

++++ Wszelkie sprawy pilne (do piątku włącznie) proszę zgłaszać w Parafii pw. św. Stanisława Kostki w Sulechowie. Telefon 68 385 30 55. W sprawie kluczy do kaplicy – proszę o kontakt do pana Stefana Ankudowicza.
+++ Intencje mszalne na najbliższe dni:
= sobota, 18.00 – +Witold Borkowski i ++z rodziny
= niedziela, 09.00 – ++ z rodziny Todek: Kazimiera, Leon i Roman
= niedziela, 11.00 – + Wanda Rudowicz
** Polecam prasę katolicką (na stoliku przy wyjściu) po 8 złotych:
Gość Niedzielny i Niedziela. Broszury dla rodziców i chętnych za darmo.

ks. Proboszcz Jerzy Filipkowski

* Ewangelia (Łk 10, 1-12. 17-20)