Jeszcze będzie przepięknie

Jeszcze będzie przepięknie
Jeszcze będzie normalnie
Jeszcze będzie przepięknie aaa

tymczasem ciągłe przekładanie terminów. Więc jak w to wierzyć że:
Jeszcze będzie przepięknie
Jeszcze będzie normalnie
Jeszcze będzie przepięknie aaa

Już w ubiegły wtorek światło dzienne ujrzała informacja, że konsorcjum, które zamierza wyremontować most na Odrze w Cigacicach ma kłopoty… z papierologią choć warunki przetargu jasno określały już w grudniu jakie dokumenty należy złożyć i w jakim terminie. Podejrzewamy, że wygranie przetargu było dla nich wielkim zaskoczeniem i nagle zaskoczy ich zakres robót jaki się otworzy przed nimi po rozpoczęciu inwestycji. Następnie zaskoczy ich wartość materiałów jakie należy wykorzystać przy remoncie przeprawy. Mamy nadzieję, że nie zaskoczy ich kosztorys końcowy wykonanych robót i nie będą musieli dopłacać do tej inwestycji kolejnych 12 baniek.
Tymczasem jak się dowiedzieliśmy w Starostwie Powiatowym w dniu dzisiejszym, umowa na wykonanie mostu nie zostanie podpisana w środku tygodnia (jak zapowiadało radio zachód) a pod koniec tygodnia i to tylko jak się uda zgrać terminy kilku ważnych gości wymaganych przy podpisaniu tej umowy. Naszym skromnym zdaniem – szykuje się gruba impreza, może nawet dopiero za tydzień (24-25.02).
W doniesieniach nie wyczytaliśmy nigdzie jasnych deklaracji ale mamy dziwne uczucie, że pojawią się nawet „smutni Panowie” w czarnych limuzynach…