BABA zaprasza

Nie codziennie ale dziś na pewno posłanka Nowej Lewicy Anita KucharskaDziedzic zaprasza na spotkanie do siedziby Lubuskiego Stowarzyszenia na Rzecz Kobiet BABA. Biuro Stowarzyszenia, które obecna posłanka prowadzi od 20 lat mieści się na ulicy Stary Rynek 17 (wejście do biura od ul. Lisowskiego).
Dziś Pani posłanka zaprasza swoich sympatyków i przeciwników, petentów i innych zainteresowanych na godzinę 17.30 do salki konferencyjnej w BABIE.
Jednocześnie informujemy i przypominamy, że jej biuro poselskie mieści się w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Krzywoustego 22/2a. Jej biuro jest czynne codziennie od 8.00 do 14.00 w dni robocze. Można do niej również zadzwonić by się skontaktować czy złożyć zapytanie. Telefon 796 753 190.
Zapraszamy do udziału w spotkaniu i kontaktu z naszą wybranką (I kadencja). Myślimy również o zaproszeniu posłanki do Sulechowa w celu zapoznania jej z naszymi problemami. Mamy nadzieję, że i w Sulechowie lewica trzyma się mocno chociaż o spotkaniach „starego” posła z mieszkańcami w ogóle nie słychać.

Posłanka Anita Kucharska-Dziedzic, jedyna radna zielonogórska, która włączyła się w walkę o most Cigacice