Biada beztroskim …

Tak mówi Pan wszechmogący:

«Biada beztroskim na Syjonie i dufnym na górze Samarii. Leżą na łożach z kości słoniowej i wylegują się na dywanach; jedzą oni jagnięta z trzody i cielęta ze środka obory. Improwizują na strunach harfy i jak Dawid wynajdują instrumenty muzyczne. Piją czaszami wino i najlepszym olejkiem się namaszczają, a nic się nie martwią upadkiem domu Józefa. Dlatego teraz ich poprowadzę na czele wygnańców, i zniknie krzykliwe grono hulaków».

Ogłoszenia parafialne na 26 niedzielę zwykłą

dziś obchodzimy Uroczystość odpustową ku czci św. Michała Archanioła – Patrona Naszej Parafii. Suma odpustowa z procesją o godzinie 14.00. Po mszy św.  na placu przy kościele – odpustowy poczęstunek. Dzielimy się dobrym sobą, dobrym słowem i tym o przygotowaliśmy. Zapraszam wszystkich na to parafialne spotkanie.

We wtorek rozpoczyna się październik – miesiąc Maryjny, w którym czcimy Matkę Bożą w znaku Różańca. We wtorek z racji mojego wyjazdu na Odpust do Bojadeł – msza św. o godzinie 17.00 Po mszy proszę o odmówienie Różańca. Od środy do soboty Różaniec o 17.30 i po nim msza.

W tym tygodniu pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi zawsze przed mszą św.

Odwiedziny chorych w piątek od 10.00.

W sobotę 5 października – Diecezjalna Pielgrzymka Żywa Różańca i Apostolatu Margaretka do Rokitna.

Przyszła niedziela to pierwsza niedziela miesiąca: adoracyjna. Po mszy św. – wystawienie Najświętszego Sakramentu i Nabożeństwo Eucharystyczne szczególnie za Naszą Parafię. Po mszy porannej (9.00) i Nabożeństwie – zmiana tajemnic Żywego Różańca

Intencje mszalne na przychodzący tydzień:

Wtorek 17.00 za Parafian

Środa 18.00 w pewnej intencji

Czwartek 18.00 +Anna Binczarowska (intencja od uczestników pogrzebu)

Piątek 18.00 za Parafian

Sobota 18.00 za + ks. Marcina Flieger

Niedziela 9.00 DB I Różaniec

……………11.00 ++ z rodziny Traczyńskich: Karol (19 rocznica) i Katarzyna.

Polecam prasę katolicką a solenizantom i jubilatom życzę pomyślności i obfitości łask Bożych.

Gościom – Miłego pobytu