Pięknej gry

Takie życzenie mamy po pierwszym w tym roku pojedynku ligowym naszych Mewek z Cigacic. Podobno prawie wszystko było w porządku a najbardziej wynik meczu piłki nożnej Mewa Cigacice – Victoria Szczaniec 3 – 2. Nasi rywale już w niedziele mogą się „odkuć” bo spotykają się z ostatnią drużyną klasy A – Rakovią Raków. My z kolei spotykamy się w Nietkowicach ze Spartą, która wskoczyła na miejsce spadającej Victorii. Sparta podejmie Nas na boisku w Nietkowicach o 15.00. Zapraszamy na mecz kibiców Mewy bo przy takiej pomocy zupełnie inaczej się gra.

Lider naszej grupy Drzonkowianka Racula u siebie zaledwie zremisowała 4 – 4 z drużyną z 11 miejsca, cuda normalnie. Wicelider Zorza Mostki potykał się będzie z Zjednoczonymi Lubrza z pozycji „6”

Tak zupełnie przy okazji Mewa poszukuje transportu na mecze piłkarskie (wyjazdowe) gdyż od czasu kiedy Nasz były radny Waldek W. stracił mandat (i dietę) przestał ich wozić. Być może ma ktoś z Was jakiegoś busa, którym za paliwo zawiózł by Naszych zawodników na mecze? Są to nie wielkie koszty rzędu 50 – 70 złotych dwa razy w miesiącu czasami trzy. W sumie w obecnym układzie tabeli to tych wyjazdów będzie najwyżej 6 do końca sezonu, który się kończy w czerwcu?