Tylko trzy

Tylko 3 punkty Mewa Cigacice zdobyła u Siebie w meczu inaugurującym sezon wiosenny w klasie A Lubuskiego Związku Piłki Nożnej. W pierwszym wiosennym spotkaniu ligowym Nasz zespół (11 w tabeli)  podejmował Victorię Szczaniec (pozycja 8). Z nowym bramkarzem i nową siłą fachową chłopaki z Mewy postawili twarde warunki gry zespołowi przyjezdnemu. Grali z charakterem i mimo osłabienia (czerwona kartka Skiby za dwie żółte) nie cofnęli się do obrony aby utrzymać remis. Grali prawdziwie do ostatniej sekundy meczu, nie dali sobie wyrwać punktów i w doliczonym czasie strzelili trzecią bramkę. Radość była nieopisana jakby zdobyli puchar …

Bramki:

Karol Pudzianowski z karnego,

Paweł Panasiuk po kontrze (asysta Skiba) , Krzysztof Bajor w 92 minucie (asysta Panas).

W międzyczasie (około 80 minuty) Karol P. przestrzelił karnego

Skład Mewy Cigacice:

Marcel Konopka – Adrian Skiba (75′ cz.k.), Krzysztof Bajor (C), Krzysztof Romańczuk (20′ Łukasz Mielczarek), Daniel Wilk – Kacper Oklejewicz, Karol Piotrowski, Dariusz Kostański, Mateusz Rauba (65′ Józef Siemaszko) – Karol Pudzianowski, Paweł Panasiuk.

W pierwszym swoim meczu z Mewą Cigacice bardzo dobrze zaprezentował się Marcel a najlepszym zawodnikiem dnia w Mewie był Karol Piotrowski.

Brawo Panowie – cała na przód i TYLKO MEWA

Z informacji uzyskanych po meczu okazuje się, że sędzia główny się nie popisał i niesłusznie ukarał A.Skibę drugą żk ponieważ nie on był sprawcą „wykroczenia” w polu. Dobrze, że może grać w następnym meczu.

Dowiedzieliśmy się również że Paweł P nie wykorzystał dwóch stuprocentowych sytuacji, które by ustawiły mecz i nie trzeba by było się wysilać w końcówce.